Osiągnij sukces z globalnym Programem Partnerskim Kerio®

Kerio® dostarcza pocztę e-mail klasy enterprise, UTM, VoIP, oraz oprogramowania do współpracy dla ponad 60 000 małych i średnich przedsiębiorstw na całym świecie. Dzięki ogólnoświatowej sieci partnerów, pomagamy naszym klientom w konfiguracji, migracji danych oraz w bieżącej obsłudze.

Dołącz do globalnej sieci ponad 6000 konsultantów i dystrybutorów IT. Nasz atrakcyjny program partnerski zawiera w sobie wszystko co potrzebne do rozwoju i osiągnięcia sukcesu biznesowego.

Sprzedaż rozwiązań Kerio odbywa się poprzez kanał partnerski, w którym uczestniczy kilkadziesiąt firm IT z całego kraju. Program partnerski przewiduje promowanie najskuteczniejszych i najbardziej lojalnych firm partnerskich. Preferowanych sprzedawców rozwiązania Kerio znajdziecie Państwo na podstronie partnerzy.

W celu rozpoczęcia współpracy w ramach oferty Kerio zapraszamy do kontaktu. Program partnerski przewiduje ochronę projektów sprzedażowych i atrakcyjne warunki handlowe.

Produkty stworzone dla kanału

Kerio Connect, Kerio Control i Kerio Operator są wydajne i bezpieczne, a zarazem łatwe w konfiguracji i zarządzaniu. Rozwiązania Kerio pozwolą ograniczyć czas i koszty obsługi klientów oraz podpisywać bardziej zyskowne umowy. Wszystkie trzy produkty zostały zaprojektowane z myślą o wieloplatformowych środowiskach zapewniając również różne sposoby wdrożenia. Dzięki Kerio znajdziesz optymalne rozwiązania spełniające indywidualne potrzeby klienta.

Wsparcie sprzedażowe dopinające transakcje

Zespół wsparcia sprzedaży w kanale Kerio wspomaga transakcje w ciągu całego cyklu sprzedaży. Nasi inżynierowie sprzedaży dostarczają fachowej wiedzy niezbędnej do zawierania transakcji. Łatwy dostęp do zamówień online pozwala na podgląd historii sprzedaży i faktur oraz monitorowanie wszystkich ważnych informacji o marżach i odnowieniach licencji.

Narzędzia marketingowe do pozyskiwania klientów

Osiągnij sukces dzięki leadom. Internetowy system zbierania leadów, ocenia i przesyła kontakty do naszych wykwalifikowanych partnerów. Nasze programy marketingowe to kampanie adresowane do małych i średnich firm. Partnerom Kerio oferujemy szeroką gamę profesjonalnie zaprojektowanych materiałów marketingowych. Dowiedz się więcej o poziomach programu partnerskiego Kerio.

Wsparcie techniczne i szkolenia na najwyższym poziomie

Dostęp do rozbudowanej bazy wiedzy zawierającej pomoce techniczne i materiały szkoleniowe. Telefoniczny i mailowy system wsparcia (Certyfikowani i preferowani partnerzy Kerio mogą dołączyć do specjalnej kolejki wiadomości e-mail). Testuj, prezentuj i korzystaj z produktów Kerio i dodatków dzięki pełnym licencjom NFR. Poszerzaj swoją wiedzę poprzez seminaria, webinaria i instrukcje online.

 

Dane kontaktowe

Sun Capital Sp. z o.o. 
ul. Ołtaszyńska 92c/6
53-034 Wrocław

tel. +48 071 707-03-76
tel. +48 071 360-81-00

suncapital[at]suncapital.pl

www.suncapital.pl

Subskrybuj nowości

Newsletter obsługiwany przez sendingo